اخبار سایت

نکات کلیدی در مورد خرید سرویس پلاستیک عروس

سرویس پلاستیک عروس ؛ جهیزیه شامل اقلام متنوعی است که پک کامل آن امروزه در انواع مدل های شیک و جذاب در بازار یافت می شوند و می توان به راحتی آن را تهیه نمود. در ادامه این مطلب از بخش جهیزیه عروس مجله فروشگاه اینترنتی پلاس کالا  می توانید نکات کلیدی در مورد خرید سرویس جهیزیه عروس را مشاهده فرمایید.

 

نکات مهم در خرید سرویس پلاستیک عروس

۱) از انتخابتان اطمینان داشته باشید.

بسیاری از عروس خانم ها در هنگام خرید لوازم پلاستیکی و خرید پلاسکو جهیزیه در انتخاب رنگ، مدل و برند پلاسکوی جهیزیه شان وسواس زیادی به خرج می دهند. در انتخاب پلاسکو، به رنگ و مدل، به مد سال و یا به ست بودن با رنگ دکوراسیون آشپزخانه توجه می کنند. اگر با توجه به مد می خواهید انتخاب کنید، بهتر است زمان خرید کردن این سرویس با زمان عروسی فاصله نداشته باشد. اگر در ابتدای نامزدی خرید کنید، ممکن از تا زمان عروس مد عوض شود و مجبور شوید یک بار دیگر خرید کنید.

اما اگر میخواهد با دکوراسیون خانه و آشپزخانه تان ست کنید، ابتدا رنگ و مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید و بعد از آن به خرید بروید. با این کار در وقتتان صرفه جویی می کنید و البته دیگر نیازی به خرید مجدد با رنگ و مدل دیگری نیست. مزیت دیگری که دارد، این خرید محدودیت زمانی ندارد و می توانید هر زمانی که خواستید خرید کنید.

۲) ست کنید این مدلی زیباتر است.

اگر می خواهید رنگ سرویس پلاستیکتان را با دکوراسیون آشپزخانه ست کنید، بهترین کار این است که همه تکه های سرویس را از یک فروشگاه خریداری کنید. اگر از فروشگاه های مختلف خرید کنید، رنگ، جنس و مدلشان نا هماهنگ می شود و ظاهر نامناسبی به آشپزخانه و دکوراسیون می دهد. نکته ای که وجود دارد این است که حتما باید تمام رنگ ها در دکوراسیون یکی باشد. می توانید دو یا سه رنگ ها را با سلیقه خودتان استفاده کنید. مثلا در خرید این پلاسکو جهیزیه، سرویس رنگ های سفید و لیمویی یا کرم و قهوه ای را در کنار به کار ببرید. البته رنگ اصلی دکوراسیون خانه و آشپزخانه را در انتخابتان فراموش نکنید.

– خرید سرویس جهیزیه با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب! (کلیک کنید)

۳) به کیفیت اقلام توجه ویژه داشته باشید.

ضخامت ظروف و وسایل پلاستیکی بسیار اهمیت دارد. هرچه ضخامت بیشتر باشد و ناخالصی در آن دیده نشود، با کیفیت تر است و هر چه ناک تر باشد و یا رگه های ناخالصی در آن ها دیده شود،نامرغوب هستند و مدت زمان کمی کارایی دارند. بهتر است عروس خانم ها در ابتدای زندگیشان از وسایلی استفاده کنند که کیفیت و کارایی بهتری داشته باشد تا از کار در محیط آشپزخانه لذت ببرند.

۴) نحوه تشخیص کیفیت

یکی از راه های تشخیص مرغوبیت جنس وسایل پلاستیکی، بو کردن آن است. اگر از برند جنسی که میخواهید خریداری کنید مطمئن نیستید و به مرغوب بودن آن شک دارید، با بو کردن آن می توانید به کیفیت آن پی ببرید. پلاستیکی که از مواد اولیه بی کیفیت ساخته شده باشد، بوی بدی می دهد زیرا در آن از پلاستیک های کهنه استفاده شده است. این نوع جنس، برای سلامتی بسیار مضر هستند.

۵) اقلام پلاستیکی را بو کنید.

برای اینکه پلاستیک نو و با کیفیتی داشته باشید بهتر است قبل از خرید، آن را بو کنید. اگر بوی بدی داشت، بدانید در ساختار آن پلاستیک کهنه استفاده شده است. استفاده از ظروفی که با این پلاستیک ساخته شده اند هم برای سلامتی مضر است و هم معمولا از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. بهتر است اگر خودتان حس بویایی قوی ای ندارید، حتما یک نفر را ببرید تا پلاستیک ها را بو کنید.

۶) به ضخامت و رنگ پلاستیک دقت کند.

ظروف پلاستیکی که خیلی نازک است و داخل آن رگه های مختلف به چشم می خورد، برای جهیزیه عروس خانم ها مناسب نیست. در انتخاب ظروف دقت کنید که حتما از پلاستیک ضخیم ساخته شده باشند. پلاستیکی یک دست و محکم که می شود سال ها از آن استفاده کرد و مطمئن بود که مشکلی پیش نخواهد آمد.

۷) در انتخاب دور اندیش باشید.

بسیاری از سرویس های لوازم پلاستیکی، شامل اکثر اقلام مورد نیاز در آشپزخانه هستند. از جای برنج و ادویه گرفته تا خاک انداز و جا اسکاچی. ممکن است شما جای برنج و شکر را با جنس پلاستیک نپسندید و بخواهید شیشه ای یا استیل باشند. برای اینکه پولتان را جای ظروف پلاستیکی که برای شما کارایی ندارند خرج نکنید، قبل از خرید مشخص کنید که می خواهید سرویس پلاسکو جهیزیه تان شامل چه اقلامی باشد. پس حتما در هنگام خرید پلاسکو جهیزیه به این نکته توجه نمایید.

۸) در انتخاب برند دقت کنید.

برندهای معتبر در این زمینه با مواد اولیه مرغوب، اجناسشان را تولید می کنند. به همین دلیل انتخاب سرویس پلاستیکی جهیزیه از این برند ها مطمئن بوده و بدون استرس می توانید خرید کنید. اما اگر قصد خرید سرویس از برندهای نا شناخته و جدید دارید، حتما دقت زیادی در انتخابشان به خرج دهید. نکته دیگری که در اینجا وجود دارد انتخب فروشگاهی است که از آن خرید می کنید. بسیاری از فروشگاه های معتبر علاوه بر ارائه اجناس با کیفیت، می توانند شما را در خرید بهتر و مناسب تر راهنمایی کنند. یکی از این فروشگاه ها آسان جهاز است که علاوه بر ارائه کیفیت بالا، می تواند مشاور شما در خرید بهتر و مطمعن باشد.

مطالب مربوط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *