تنها مرجع تخصصی لوازم خانه و آشپزخانه

عدم وجود مرجعی برای آگاهی و خرید کالای اصل و با کیفیت و نبود فروشگاهی تخصصی در این زمینه باعث شد تا تیم پلاس کالا برای ساخت یک مرجع تخصصی تلاش کند و وارد عرصه شود.

فروشگاه اینترنتی پلاس کالا بعنوان تنها مرجع تخصصی ارائه لوازم خانه و آشپزخانه توانسته هم از نظر قیمتی و هم از نظر کیفیتی جایگاه ویژه ای را در میان مشتریان خود پیدا کند.

فروشگاه پلاس کالا بعنوان یک فروشگاه تمام عیار در حوزه لوازم خانه و آشپزخانه میتواند تمام نیاز یک خانه را بصورت کامل تامین نماید.

پیشینه ای چندین ساله!

فروشگاه اینترنتی پلاس کالا برخلاف دیگر سایت ها دارای پیشینه ای چندین ساله در امر لوازم خانه و آشپزخانه بصورت فروش فیزیکی می باشد. فروشگاه پلاس کالا با سابقه چندین ساله توانسته مشتریان خود را همواره راضی نگه داشته و این پیشینه حاصل جلب اعتماد مشتریان عزیز ما بوده است.

خیلی وقت ها شده که بخواییم کالایی رو بخریم اما حوصله ی بیرون رفتن و جستجو کردن برای خرید اون رو نداشتیم! معمولا در اینجور مواقع سایت های مختلفی رو چک میکنیم تا به اون چیزی که میخواییم برسیم!

اما تا الان مرجع کاملی برای خرید سرویس جهیزیه و کلا لوازم خانه و آشپزخانه مون پیدا نکردیم!

فروشگاه اینترنتی پلاس کالا اینجاست تا همین مشکل برطرف بکنه و شما بتونید تمام لوازم جهیزیه تون رو بصورت یکجا از اون خریداری کنید و تمام اون مشخصاتی رو هم که میخوایید رو داشته باشه مثل ارزون بودن جدید بودن و…

شما می تونید به سادگی هرچه تمام تر همین الان نسبت به خرید لوازم منزلتون اقدام بکنید!

حذف واسطه ها ، قیمتی پایین تر!

برای اینکه کالایی پس از تولید به دست مشتری برسد در این مسیر گسترده ممکن است واسطه هایی قرار بگیرند که باعث شود قیمت کالایی چند برابر شود اما در فروشگاه اینترنتی پلاس کالا عملا این واسطه ها حضور ندارند

همیشه بروز هستیم!

تیم پلاس کالا با بررسی دقیق محصولات برند های مختلف سعی دارد تا جدیدترین کالاهای هر برند را شناسایی و در سریع ترین زمان ممکن کالای مورد نظر را هم در فروشگاه فیزیکی خود و هم در فروشگاه اینترنتی برای مشتریانش فراهم آورد.